Dzienniki Forex
Foorumi Forex, kpl GPW ja Opcje Binarne Rejestracja: roda 29 huhti 2014, 18:19 Posty: 15 on kiittänyt: 0 aika Kiitetty: 1 tunti Lat na Forex: 0 Rodzaj rachunku: Rachunek rzeczywisty Z tej strony Vici. Co o sobie moe napisz kiedy jak zrozumie w teorii ja praktyce forex :) Jestem w trakcie tworzenia swojego järjestelmä ja strategioita dotyczcej gry na forexie. A tworz go ju kilka miesicy intensywnie przykadajc si do ksiek. Dlatego postanowiem w kocu uczy si praktyki. Chciabym w tym wtku zamiesza swoje transakcje oraz przemylenia dotyczce forexa i nie tylko. Depozyt pocztkowy. 1000 z TF - H4. H1 i czasami D1 - jeli potrzeba wyznaczy nyt wsparcia i trend SL. max. 2 depozytu - czyli 20 z Wielko wejcia - 0,01 lota Välittäjä. XTB Wchodzenie w posycje na podstawie wsparoporw. linja trendu, kanau. poziomw fibo. Prbuj zrozumie piramidowanie blokowe:) 09 elokuu 2014, 23:31 Jones pisze: generalnie nie pacze tylko gupio sie tumacze se on-to konto testata metodi ktra dziaa cay czas ja jak on sygna on wystawia zlecenie nie patrzy na dane -3-4 zlecenia kad rachunek jak on nim 50z o MM w tej fazie nie ma mowy - w moim rozumieniu potrafie zarobi ja potrafie nad tym zapanowa za to nadal gram - chce sobie niby podnie poprzeczke i zrobi ko z niczego to taki mj bzik i nie spoczne kurcze patrze na wykres i wszystko odbio szlak mnie trafia Czerwonym on yksi niistä kopioista päivittäin, wic pokolei: 1) Jeeli chodzi o dane, to ja wychodze z zaoenia ja itse tosi ich ogoszenia nie jest istotny, bo due instytucje maj swoje wywiadownie i znaj te dane duo wczeniej ja reguy pozycje zajmuja wczeniej. Otsiaikoja ei ole saatavilla niespodzianek (plotek). Chodzi po prostu o, e takie chwile s bardzo czsto pretekstem do wycinek takich leczy jak my i chocia z tego powodu powinienes unika wchodzenia na danych - lepiej wejsc wczesniej i siedzie na BE, lub po prostu wejs po. 2) Zamczysz si. Nie jeste alf i omeg, ja z reszt te nie. Przy tym kapitalit nie masz miejsca na bd. Seria 3-4 zych wej standardiin, joka tyydyttää skoczy strat 6 - 9, dla ciebie MC. Zrozum ja lepiej jest zarabia mniej, ale relatywnie stabilnie. Ju pomijam fakt psychiki. 3) 4) - Mio e masz chci - nie podno poprzeczki na niby, tylko zrb naprawd. Wyznacz sobie cele. Na pocztek nie stra. Potem sprbuj zamkn tydzie na proficie - ja viimeisimmän mielenkiintoisen pelin - voittaa pelin poniej 10. S sele ktre s atwo mierzalne. Maymi kroczkam t poprzeczk podno. 17 kwie 2015, 19:45 juhlapypsy, kello 17, 2010, 19:45 juhla-aviomiehen kanssa yhteistyökumppanin kanssa juhla-aviomies, joka on tyttöystävä, joka on kotoisin puhuu mao-czasu Mpapiez jade sissi majmo krokzkami jaksa na razie OK 1-nie starciem 2-tydzie zamknem na plus czyli ju jestem gotowy tyle e nadal twierdze ez minimalnej kwoty mona zrobi due piendze tylko kurcze ju brokerzy nie chc otwierac rachunkw od 10z Käännä ... Suosittelijoina Toimitus, kaksi ehtoollisuutta, hyvää joulua, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl 18 kwie 2015, 13:45 meylo pisze: forex-nawigator. bizforumlas-capital-fx-acfx-t26452-10.htmlp755791 Saat 0 zotych i jeszcze bonus daj. W XM ei ole vielä lähettänyt tiliin seuraavassa mainosta muualla maailmassa, koska se ei ole mikään muu kuin bardziej mi chodzi o start z bardzo maym kapitaem ni o wpat aby wynik w procentach jonka tekijä on kosmiczny start z 50 to duo wiecej ni z 50z na razie do dalszej zabawy odwieyem stare konto w bossafx zobaczymy ko zego tego wyjdzie hej Pamitaj, e dyim celem jest gra dobrze, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl 01 toukokuu 2015, 16:29 wszyscy näytä wyniki for kwiecie ja i sie pochwale a co kwiecie na plusie linkki myfxbook myfxbookmembersJonesmini1213333 stare konto BOSSAFX wpaciem sobie 100 i pykam ale czasu ju nie mam tyle ko kiedy moe i dobrze , ja kaksi on yhtä hyvää, kuin jotain. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl 22 toukokuu 2015, 17:45 z braku moliwoci dzisiaj nie gram wic mae podsumowanie generalnie mao emocjonalnie podchodz do gry chyba dzieki temu e zarobiony jestem w pracy nic to wane e nastpny tydzie na plusie konto te jest podpite tu forexfactoryjonespl Zaloguj si ( lub zarejestruj), aby-zobaczy pliki zaczone do tego postu. Pamitaj, e dyem celem jest gra dobrze, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl06 kesäkuu 2014, 21:51 nadal na eL cho nie powiem ta spila wd mnie rozczarowaa spodziewaem sie innego przebiegu tydzie niby udany bo strata spada do -2.5 nic zobaczymy ko dalej na tygodniowym mot czyli niby wzrost ei ja zamknicie wyej HEJ Zaloguj si (lub zarejestruj), aby-zobaczy pliki zaczone do tego postu. Pamitaj, e dyem celem jest gra dobrze, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl 30 kesäkuu 2014, 20:35 Kilka pyta, jeli mona. Ile masz systemw Na myfxbook widz 1, joka on forexfactory widz 2. для действо из измерни симни (после 1 м 3m) Pytanie odnonie 1m: widzc, e masz tak dobre wyniki przez np. p roku, dlaczego nie dopacie troch piendzy Bo robi 8000 z 10z wydaje si sama troch absurdalne. chyba e traktowae jako testi, wtedy uznanie za cierpliwo. Albo kopiowae te kauppa na jakie bogatsze konto. Alin hinta on 1m ja 0,01 lota, joka on 0,02. Heinäkuu elokuu 31, 2014, 22:33 7 tygodni czekae na odrobienie strat i jeszcze si zastanawiasz. Zamykasz pozycje i robisz nyt analysoida nykyisen ajan. Zamkniye pozycji to takie zamknicie pewnego rozdziau. Cena zatrzyma si po wybiciu i si zastanawia co dalej zrobi. Säilytä ja pudota takuupotkustaja ja ota yhteyttä ja lähetä se. Skaala ja kattokokonaisuus Dylemat ovat pehmeitä ja pehmeitä. Ostatnio on tym poziomie bye 19 merkki. Pozdrawiam. 15 huhti 2014, 19:15 musz przegrupowa swoje rachunki moe co pocz moe podziel one is pewne ten ze stopki wkrtce zostanie skasowany nie ebym zaliczy MC po prostu z rnych przyczyn musz ko posmienia troch sie rozpdziem z dziennikiem ale po wakacjach wszystko wrci do normy HEJ Pamitaj, e dyem celem jest gra dobrze, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonespl 15 elokuu 2014, 22:52 napisaem dzienniki w nazwie (sama kuin nie myliem) bo na pierwszym to sie nie skoczy piewszy dziennik ktry by przewodni zamykam nic nie zarobi (chyba ma mao go pilnowaem) ja tym samym otwieram nastpny ktry ma jonka mukaan XTB ei ole tottunut ts. hej Pamitaj, ee dye celem jest gra dobrze, nie gra czsto. Alexander vanhin --- Tylko dwie rzeczy s nieskoczone. Albert Einstein forexfactoryjonesplOtwarcie ju wkroacutetce. Ju niedugo bd mieli Pastwo moliwo wgdu w dziennik inwestycyjny zaoycieli TraderTeam. pl. Forex: D1, W1, M1 Zapraszamy na nowo powstay serwis z analizami i sygnaami Forex autorstwa Merkka Matuszka - yksego z zaoycieli TraderTeam. pl. Analysy Forex Dziačno trenerskaszkoleniowa nie jedyna dziedzina w jakiej specjalizujemy. Naszym goacutewnym zajciem jest aktywne inwestowanie na rynkach finansowych. Säännöllinen inwestycje odroacuteniaj nas od teoretykoacutew rynkowych. Jeeli sama pose naszymi wynikami, zainteresowani s Pastwo poziomem naszej wiedzy ndash zapraszamy na forum w celu zweryfikowania naszych kompetencji zwizanych z rynkami finansowymi ja dokonywanymi na nich inwestycjami. Polityka plikw cookie Nasz serwis wykorzystuje pliki evästeet. Korzystanie z witryny oznacza zgod na ich zapis lub wykorzystanie. Wicej tiedottaa mona znale w polityce prywatnoci. Polityka plikw evästeet - värilliset pikkukakut evästeet, jotka on suunniteltu yksityiskohtiin, jotta potrzeb uytkownika oraz w celach statystycznych. Jeeli nie wyraasz zgody na ich zapisywanie, powiniene opus stron lub zmieni ustawienia dotyczce evästeet w przegldarce. Darmowy biuletyn Forex - Klikkaa tästä
Comments
Post a Comment